Aktuálně

Naše knihovna vznikla přemístěním knihovní fondu z místní lidové knihovny Masečín. Po rekonstrukci prostor v multifunkčním centru, jsme se zaměřili na modernizaci celé knihovny včetně knih.
Knihovna byla slavnostně otevřena 25. 9. 2016. V současné době máme k dispozici cca 2500 knih.

Novinky v knihovně

Prosinec 2018 – Díky za fíky (H. Pawlowska), Podej mi ruku (Alsterdal Tove), Hra na lháře (Ware Ruth), Nenalezená (Remigiusz Mróz), Továrna na vafle (Roman Helinski), Údolí mrtvých (Weaver Tim), Ztracený (Weaver Tim), V dobrém i zlém (Sacks, Michelle), Slepí (Frank Brady), Lazar (Lars Kepler), Sama sebou (Jojo Moyes), Žena, po které se slehla zem (Lone Theils), Sama v černém lese (Green, Cass), Devátý hrob (Ahnhem Stefan), Sestra smrt (Daniel Petr), Spi sladce (Rachel Abbottová), Žena v okně (Finney, Jack), Strážce nádrže (Zdeněk Svěrák), Manželova žena (Corryová Jane), Nejlepší víkend (Patrik Hartl), Veselí (Radka Třeštíková), Dotek minulosti (Jitka Ludvíková), Není úniku (Adams Taylor), Někdo blízký (Hunter, Cara), Slepá mapa (Alena Mornštajnová), Hana (Alena Mornštajnová), Aristokratka na koni (Evžen Boček), Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka (Evžen Boček), Hotýlek (Alena Mornštajnová)

Prosinec 2018 – novinky pro děti:
Hortensie Malinová, Deník malého poseroutky 12, Neboj se, vždyť máš česnek, Město zvané Dokonalín, Kouzelná třída v muzeu, Zimní škola v přírodě, Kouzelná třída – příběh pokračuje, Jako by tu tisíc dětí bylo, Bez práce nejsou koláče, Rozesmátá zahrada, Co tu kvete, svítí, létá? Robinson Crusoe, Moře slané vody, Rychlé šípy ve Stínadlech, Chata v jezerní kotlině, Duchaři, Kouzelná třída – Další kouzlení, Kouzelná třída – Čtvrtý rok, Strašidýlko Stráša
Více v odkazu novinky...

Každý den s knihou

Nadace ČEZ podpořila náš projekt na obnovení knihovního fondu a zapojila nás do projektu Pomáhej pohybem přes mobilní aplikaci EPP. Naše knihovna tak získala 365 nových knih.
Pomáhej pohybem

Rodina na kole_big.jpg

Prosinec 2018 – novinky pro děti:

Červen 2018 – Hadrový panák (Cole, Daniel), V pasti lží (Paris B.A.), Do posledního dechu (Bryndza Robert), Svět bez stížností (Bowen, Will), Dva druhy pravdy (Michael Connelly), Hadrový panák 2: Loutkař (Cole, Daniel), Co jsi to za matku (Paula Daly), Konec léta (Anders De la Motte), Srdcerváč (Geir Tangen), Manželka mezi námi (Hendricks Greer, Sarah Pekkanen), Nepouštěj se mé ruky (Michel Bussi), V cizí kůži (Allen Eskens), Ledové sestry (Tremayne, S. K.), Dívky z trajektu (Theilsová Lone), Trajekt (Mats Strandberg), Hastrman (Miloš Urban), Muž a žena (Michal Viewegh), Divné počasí (Joe Hill), Dovolená s moderním fotrem (Dominik Landsman), Sen letící želvy(Nora Eckhardtová), Eleanor se má vážně skvěle (Honeyman Gail)

Červen 2018 –novinky pro děti:
Senzační sbírka zvířat doktora Proktora, Zachrání doktor Proktor Vánoce? Doktor Proktor a vana času, Doktor Proktor a prdicí prášek, Doktor Proktor a konec světa, možná (Jo Nesbø), Časodějové – Číselné jméno, Časodějové – Hodinová věž, Časodějové – Klíč k času, Časodějové – Srdce času (Natalja Ščerba), Elita, Selekce, Siréna (Kiera Cass), Podzim, na který nezapomenu (Robin Constantinová)

Duben 2018 - Někdo cizí v domě (Lapena Shari), Před pikolou za pikolou(Linda Green), Oběť bez tváře(Ahnhem Stefan), Agonie smrti(Aichner Bernhard), O dívce Grace(Anthony Doerr), Trilogie Milénium – Dívka, která si hrála s ohněm, Muži, kteří nenávidí ženy, Dívka, která kopla do vosího hnízda (Stieg Larsson), Sestra smrt (Daniel Petr), Bez duše (Martin Stručovský), Noc (Bernard Minier), Pátá dohoda (Ruiz Don Miguel Angel), Tři metry vášně (Halina Pawlowská), Jak blbá tak široká(Halina Pawlowská), Zoufalé ženy dělají zoufalé věci(Halina Pawlowská)

Duben 2018 - novinky pro děti: Půlnoční gang, Malý miliardář, Lapuťák a kapitán Adorabl, První, Koruna, Manolito a Blbeček, Emily Vichrná a příšera z hlubin, Emily Vichrná a hrad v mlze, Smrtonoš, Ohnivá křídla - dračí věštba, Superkrávy v ohrožení, Harry Potter 1-7, Poppy Borůvková, narozená v pondělí, Stříbrné knihy snů 1-3, PAX 6-8, Noční můry

Duben 17 - novinky: Lovec králíků (Lars Kepler), Oko za oko (Jenny Han), Krev na sněhu (Jo Nesbø), Půlnoční slunce (Jo Nesbø), Nové začátky (Victoria Schwabová), Poslední přání (Victoria Schwabová), Druhá oběť (Karin Slaughter), Po otřesech (Haruki Murakami), Na jih od hranic, na západ od slunce (Haruki Murakami), Vzácné dary (Danielle Steel), Hrdina (Samantha Young), Hvězda (Danielle Steel), Sedmilhářky (Liane Moriarty), Dívka v ledu (Bryndza Robert), Minier (Bernard Minier), Prvok (Patrik Hartl), Malý pražský erotikon (Patrik Hartl), Hrdý Budžes (Irena Dousková).

Duben 17 - mezinárodní den dětské knihy. Pořídili jsme povinnou četbu pro žáky základních škol. Z dalších novinek pro mládež: Čas mezi námi, Dcera kostí a dýmu, Jen jeden rok, Na hraně věčnosti, Škola noci(série).
Slavnostní pečení s Ivetou, Zvládnu to sám - nábytek z palet.

Červen 17 - novinky: Do vody (P. Hawkins), Osm (R. Třeštíková), Nervy (D. Francis), Život po tobě (J. Moyesová).

Červen 17 - novinky pro děti: Samuel a Hortenzinka, Jak měsíček a hvězdička pomohli panence (Y. Bednarová)

Listopad 17 - Tisíc polibků (Coleová Tillie), Se záští (Cook Eileen), Zmizela v mlze (Michaela Klevisová), Zmizelý (Taylor C. L), Snaž se nedýchat (Holly Seddon), Ztracený slib (Kate Morton), Manželé odvedle (Lapena Shari), Ta přede mnou Delaney, J. P.), Než odejdeš (Swatmanová Clare), Společný byt (Danielle Steel), Za zavřenými dveřmi (Paris B.A.), Sociopat odvedle (Martha Stoutová), Manželovo tajemství (Liane Moriarty,) Poslední výročí (Liane Moriarty), Bábovky (Radka Třeštíková), Prokletá krev(Sabine Thiesler), Dobře mi tak (Radka Třeštíková)