Aktuálně

Naše knihovna vznikla přemístěním knihovní fondu z místní lidové knihovny Masečín. Po rekonstrukci prostor v multifunkčním centru, jsme se zaměřili na modernizaci celé knihovny včetně knih.
Knihovna byla slavnostně otevřena 25. 9. 2016. V současné době máme k dispozici cca 2500 knih.

Novinky v knihovně

Duben 2018 - Někdo cizí v domě, Před pikolou za pikolou, oběť bez tváře, Agonie smrti, O dívce Grace, Trilogie Milénium, Sestra smrt, Bez duše, Noc, Pátá dohoda, Tři metry vášně, Jak blbá tak široká, Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
Pro děti: Půlnoční gang, Malý miliardář, Lapuťák a kapitán Adorabl, První, Koruna, Manolito a Blbeček, Emily Vichrná a příšera z hlubin, Emily Vichrná a hrad v mlze, Smrtonoš, Ohnivá křídla - dračí věštba, Superkrávy v ohrožení, Harry Potter 1-7, Poppy Borůvková, narozená v pondělí, Stříbrné knihy snů 1-3, PAX 6-8, Noční můry

Každý den s knihou

Nadace ČEZ podpořila náš projekt na obnovení knihovního fondu a zapojila nás do projektu Pomáhej pohybem přes mobilní aplikaci EPP. Naše knihovna tak získala 365 nových knih.
Pomáhej pohybem

Rodina na kole_big.jpg
Duben 17 - novinky: Lovec králíků (Lars Kepler), Oko za oko (Jenny Han), Krev na sněhu (Jo Nesbø), Půlnoční slunce (Jo Nesbø), Nové začátky (Victoria Schwabová), Poslední přání (Victoria Schwabová), Druhá oběť (Karin Slaughter), Po otřesech (Haruki Murakami), Na jih od hranic, na západ od slunce (Haruki Murakami), Vzácné dary (Danielle Steel), Hrdina (Samantha Young), Hvězda (Danielle Steel), Sedmilhářky (Liane Moriarty), Dívka v ledu (Bryndza Robert), Minier (Bernard Minier), Prvok (Patrik Hartl), Malý pražský erotikon (Patrik Hartl), Hrdý Budžes (Irena Dousková).

Duben 17 - mezinárodní den dětské knihy. Pořídili jsme povinnou četbu pro žáky základních škol. Z dalších novinek pro mládež: Čas mezi námi, Dcera kostí a dýmu, Jen jeden rok, Na hraně věčnosti, Škola noci(série).
Slavnostní pečení s Ivetou, Zvládnu to sám - nábytek z palet.

Červen 17 - novinky: Do vody (P. Hawkins), Osm (R. Třeštíková), Nervy (D. Francis), Život po tobě (J. Moyesová).

Červen 17 - novinky pro děti: Samuel a Hortenzinka, Jak měsíček a hvězdička pomohli panence (Y. Bednarová)

Listopad 17 - Tisíc polibků (Coleová Tillie), Se záští (Cook Eileen), Zmizela v mlze (Michaela Klevisová), Zmizelý (Taylor C. L), Snaž se nedýchat (Holly Seddon), Ztracený slib (Kate Morton), Manželé odvedle (Lapena Shari), Ta přede mnou Delaney, J. P.), Než odejdeš (Swatmanová Clare), Společný byt (Danielle Steel), Za zavřenými dveřmi (Paris B.A.), Sociopat odvedle (Martha Stoutová), Manželovo tajemství (Liane Moriarty,) Poslední výročí (Liane Moriarty), Bábovky (Radka Třeštíková), Prokletá krev(Sabine Thiesler), Dobře mi tak (Radka Třeštíková)

Duben 2018 - Někdo cizí v domě (Lapena Shari), Před pikolou za pikolou(Linda Green), Oběť bez tváře(Ahnhem Stefan), Agonie smrti(Aichner Bernhard), O dívce Grace(Anthony Doerr), Trilogie Milénium – Dívka, která si hrála s ohněm, Muži, kteří nenávidí ženy, Dívka, která kopla do vosího hnízda (Stieg Larsson), Sestra smrt (Daniel Petr), Bez duše (Martin Stručovský), Noc (Bernard Minier), Pátá dohoda (Ruiz Don Miguel Angel), Tři metry vášně (Halina Pawlowská), Jak blbá tak široká(Halina Pawlowská), Zoufalé ženy dělají zoufalé věci(Halina Pawlowská)

Duben 2018 - novinky pro děti: Půlnoční gang, Malý miliardář, Lapuťák a kapitán Adorabl, První, Koruna, Manolito a Blbeček, Emily Vichrná a příšera z hlubin, Emily Vichrná a hrad v mlze, Smrtonoš, Ohnivá křídla - dračí věštba, Superkrávy v ohrožení, Harry Potter 1-7, Poppy Borůvková, narozená v pondělí, Stříbrné knihy snů 1-3, PAX 6-8, Noční můry